Čtyřkolky Hodonín

Úvod Čtyřkolky Skútry Příslušenství Motobazar Servis Motokrosové tlumiče O nás Kontakt

Motokrosové tlumiče

logo SKFProvádíme servis všech motokrosových i silničních tlumičů, k servisu tlumičů používáme nejkvalitnější komponenty jaké se na trhu nachází - SKF. Na motokrosové motorky držíme tyto komponenty skladem a provádíme servis téměř  "na počkání"

SKF je materiál používaný továrními teamy a hlavními úpravci tlumičů. Komponenty této značky používají i přední ladiči pérování jako je např. LK suspenssion LUBOR KAŇA, KAUDELA Motorsport a spousty dalších tuzemských i zahraničních úpravců či servisů.

Gufera se dělají ve dvojím provedení standartní , dle originální tovární specifikace a potom v provedení HD, což napovídá že se jedná o vylepšenou verzi s větším těsnícím účinkem a ochranou tlumičů proti proniknutí nečistot a následnému poškození těsnosti. Odlišují se konstrukcí , počtem břitů a také cenou.

Kluzná pouzdra vnitřní a vnější nemají žádně jiné specifikace a jsou vždy totožná s továrním rozměrem

Standart sada Gufero+prachovka = 750,- kč s DPH , na repas vidlice jsou potřeba dvě sady

HD sada Gufero+prachovka  = 850,- kč s DPH , na repas vidlice jsou potřeba dvě sady

Vnitřní pouzdro: = 250,- kč s DPH, na repas vidlice jsou potřeba dvě sady

Vnější pouzdro: = 250,- kč s DPH, na repas vidlice jsou potřeba dvě sady

Suma sumárum materiál té nejvyšší kvality na vidlici je za pouhých 2500,- Kč s DPH a práce na servis je 600kč s DPH a jedinnou proměnlivou sumou se stává olejová náplň dle požadavku na značku a samozřejmě dle objemu nutného k servisu.