Čtyřkolky Hodonín

Úvod Čtyřkolky Skútry Příslušenství Motobazar Servis Motokrosové tlumiče O nás Kontakt

O nás

ČTYŘKOLKY HODONÍN jsou úspěšným a velmi důležitým článkem v oblasti čtyřkolek a motokrosového světa. Začátky činnosti sahají do roků 2004-5 kdy se stáváme výhradním oficiálním dovozcem Americké značky FLYRACING do ČR. Postupem času se začínáme rozrůstat a také přidávat další značky jako X-FUN, SKF, Kite a jiné. Rok 2008 přináší radikální změnu – stěhování do HODONÍNA, kde v nových prostorách dochází k rozšíření sortimentu a startujeme také maloobchodní prodej a začínáme s novým sortimentem - ČTYŘKOLKY A SKŮTRY , stáváme se oficiálním dealerem pro značky TGB, ACCESS, ARCTICAT, GOES, LINHAI, a moto značky PEUGEOT, MOTORRO, KYMCO.

Na tyto změny rychle navazuje spuštěním servisu jak záručního tak i pozáručního, generální opravy motokrosových motorek, servis tlumičů a vlastně servis všeho co pohání motocyklový motor.

Po celou dobu naší činnosti jsme byli nedílnou součástí motokrosového sportu – sponzoringem jsem zasáhli jak do organizace Mistrovských podniků s Agenturou Forsage a jejím bossem Honzou Juřičkou – naším přispěním začala éra tzv. HOLESHOTŮ!

Dále také sponzorujeme samotné jezdece, teamy a motokrosové organizace pracující s mládeží, mezi tyto patří  MAREK SUKUP,JAN BRABEC, PETR SMITKA, KRTZ team, Juniorka Jirky Jankovského, OSIČKA MX team, ZEJAX-Jarmila Zelendy.

Ovšem naše pomoc sahá i do oblasti hobby jezdců, kdy se nám pomocí cenových výhod podařilo pomáhat regionálním jezdcům jako jsou ZDENĚK DOUPOVEC, MAREK ZIMOLKA, TOM BLAHA a spousty jiných. 

Všem těmto zmíněným samozřejmě patří naše poděkování za prezentaci našich produktů a značek!!

Provozovna a sídlo:

Nina-X s.r.o.
Měšťanská 177/6, Hodonín

 

Naše prodejna

Naše prodejna

Servis čtyřkolek

Servis čtyřkolek